Wie is Wie

 

Schola Medica

Interim directeur

Hans Lodders

Hans Lodders

h.lodders@scholamedica.nl

030 227 30 12

Voorzitter vakgroep a.i.

Maike Ouwerkerk, onderwijskundige

Maike Ouwerkerk

m.ouwerkerk@scholamedica.nl

 

Specialisten Spoedzorg

 

Frank Baarveld, Huisarts

Baarveld Frank

f.baarveld@scholamedica.nl 

 

Frans Rutten, Anesthesioloog

Rutten Frans

f.rutten@scholamedica.nl

 

Nathalie Ververs, SEH-arts

Nathalie Ververs NIEUW

n.ververs@scholamedica.nl 

Hoofd cursusorganisatie Schola Medica

Neelie Hellinga

Neelie Hellinga
n.hellinga@scholamedica.nl
030 227 30 16

Werkdagen ma t/m vr


Directie secretaresse Schola Medica

Majda Buha

Majda Buha

m.buha@scholamedica.nl

030 227 30 12

Werkdagen ma t/m do

Technisch Onderwijsassistenten Schola Medica

Leon van Gameren
Leon van Gameren klein
l.vangameren@scholamedica.nl

030 227 30 02

Werkdagen ma t/m vr

Franc Kolker
Franc Kolker
f.kolker@scholamedica.nl 
030 227 30 01
Werkdagen ma t/m vr

 

Ron van der Vegt

Ron van der Vegt
r.vandervegt@scholamedica.nl 
030 227 30 03
Werkdagen ma t/m vr

Medewerkers Schola Medica

Colette Bekker
Colette Bekker
c.bekker@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do-vr


Marieke Erinkveld

Marieke Erinkveld
m.erinkveld@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen di-wo-do-vr


Evelien Grit
Evelien Grit klein
e.grit@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-wo-do

Alexandra Geenen
Alexandra Geenen
a.geenen@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdag ma/di/woe/do/vrij


Annika Kempers
Annika Kempers
a.kempers@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do

 

Thamara Korbijn

Thamara Korbijn klein

t.korbijn@scholamedica.nl

030 227 30 00

Verlof tot 1 oktober 2017

 

Irene Plattje

Irene Plattje 

i.plattje@scholamedica.nl

030 227 30 00

Werkdagen ma-di-wo-vr 

 

Myrddin Stoffels

Myrddin Stoffels
m.stoffels@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-woe-vr

 

 

Spoedzorg

STARtclass Huisartsgeneeskunde en STARclass Opleiders

Huisartsopleiding Nederland programmaleiders

drs. Alja Sluiter

drs. Mechteld Nota

 

 

STARtclass Ouderengeneeskunde en STARclass Acute Ouderengeneeskunde

SOON programmaleider

drs. Maike Ouwerkerk

 

 

Tweedaagse cursus Chronische Zorg

Tweedaagse cursus Chronische Zorg

Huisartsopleiding Nederland programmaleiders

drs. Renée Weersma

 

Leden programmacommissie

drs. Renée Weersma

drs. Kees van de Post

 

Ouderengeneeskunde 

Kaderopleiding Opleiden

SOON programmaleider