Wie is Wie

 

Schola Medica

Interim directeur

Hans Lodders

Hans Lodders

h.lodders@scholamedica.nl

030 227 30 12

Manager Onderwijs

Maike Ouwerkerk, onderwijskundige

Maike Ouwerkerk

m.ouwerkerk@scholamedica.nl

 

Specialisten Spoedzorg

 

Frans Rutten, Anesthesioloog

Rutten Frans

f.rutten@scholamedica.nl

 

Nathalie Ververs, SEH-arts

Nathalie Ververs NIEUW

n.ververs@scholamedica.nl 

Manager Organisatie

Neelie Hellinga

Neelie Hellinga
n.hellinga@scholamedica.nl
030 227 30 16

Werkdagen ma t/m vr

Informatiemanager

Myrddin Stoffels

Myrddin Stoffels
m.stoffels@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do-vr


Directie secretaresse Schola Medica

Majda Buha

Majda Buha

m.buha@scholamedica.nl

030 227 30 12

Werkdagen ma t/m do

Technisch Onderwijsassistenten Schola Medica

Leon van Gameren
Leon van Gameren klein
l.vangameren@scholamedica.nl

030 227 30 02

Werkdagen ma t/m vr

Franc Kolker
Franc Kolker
f.kolker@scholamedica.nl 
030 227 30 01
Werkdagen ma t/m vr

 

Ron van der Vegt

Ron van der Vegt
r.vandervegt@scholamedica.nl 
030 227 30 03
Werkdagen ma t/m vr

Medewerkers Schola Medica

Alexandra Geenen (Teamleider)
Alexandra Geenen
a.geenen@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdag ma t/m vrij

 

Colette Bekker
Colette Bekker
c.bekker@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do-vr


Marieke Erinkveld

Marieke Erinkveld
m.erinkveld@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen di-wo-do-vr


Evelien Grit
Evelien Grit klein
e.grit@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-wo-do


Annika Kempers
Annika Kempers
a.kempers@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do

 

Thamara Korbijn

Thamara Korbijn klein

t.korbijn@scholamedica.nl

030 227 30 00

Werkdagen ma-wo-do

 

Irene Plattje

Irene Plattje 

i.plattje@scholamedica.nl

030 227 30 00

Werkdagen ma-di-wo-vr 

 

Myrddin Stoffels

Myrddin Stoffels
m.stoffels@scholamedica.nl
030 227 30 00
Werkdagen ma-di-do-vr